Fetish Porn Watch Gay Porn

" akrep erkegi ve basak kadini "Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri
akrep burcu erkeği nelerden etkilenir, akrep burcu erkeği akrep burcu kadını ilişkisi, akrep burcu erkeği akrep burcu kadini, akrep burcu erkeği aşk, akrep burcu erkeği aşk hayatı ,
Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğe,alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır.

Akrep burcu erkeği herkese ve her şeye karşı şüpheci tavırlar içindedir. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok fazla önem verir. Çünkü maddi anlamda edinilen gücün güven verdiğini düşünür.
Eleştirmeyi seven akrep burcu erkeği tenkit edilmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Dostlarına çok önem verir.Fedakardır.

Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkilidir.Bakışlarıyla karşı tarafa duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebilir. Çevresindeki insanların kişiliklerine dair tüm detayları anlayabilir ve yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir.

İkili ilişkilerinde oldukça kıskançdır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Eşiyle gurur duymak ister. Evlenmeye karar verdiğinde arzulu, tutkulu, sadık ve eşinin tüm isteklerini yerine getirmeye çalışan uyumlu bir eş olacaktır. Akrep burcu erkeği iyi bir eş olduğu gibi, çocuklarına karşı da sevecen ve iyi bir baba olacaktır.
Pozitif Özellikleri: Mükemmelleştirme, yeniden meydana getirme, güçlü sezgi.

Negatif Özellikleri: İnsafsızlık, bilinmeyen istekler.

Anahtar Kelimeler: Esrarengiz, gizli, casus, dedektif, zeki, becerikli, ruhsal, organize, savunmacı, kolay vazgeçmeyen, araştırmacı, metodik, şüpheci, kıskanç, alıngan, dik kafalı.

Akrep burcu insanı yoğun, tutkulu, azimli, dayanıklı ve korkusuzdur. Onun için yıkmak ve yeniden yapmak, yaratmak içgüdüsel bir istektir. İçindeki güç kaynayan bir volkan gibidir. Güçlü istekleri vardır, yolunda duran her şeyi silip süpürebilir. Önündeki her türlü engeli aşmak için kendini gereğinden fazla zorlayabilir. Hastalık ve yorgunluk nedir bilmez. Büyük işler başarmasının sağlayan bu özellikleri, enerjisini yanlış yönlendiği zaman acımasız, zorba ve merhametsiz olmasına neden olabilir.

Akrep burcu güç savaşlarını temsil eder. Bu kadar yoğun, derin duygular ve tutkulara sahip olmasına rağmen bunları dış dünyadan saklar. Öfkelendiği zamanlar dışında yüzündeki maskeyle karşılaşırsınız. İlişkilerinde son derece seçicidir. Kendini yaralayanlara karşı kin, nefret, intikam duyguları taşıyabilir.

Sevgisi sahip olmacı ve kıskançtır. Akrep sekste iyi olduğu ile ünlüdür, ancak sanıldığı gibi değildir. Gerçekte seksi aşk ile karıştırmaktadır. Birisiyle seks yaparken, o seni sever düşüncesi ön plandadır. Böylece seks sanatı öğrenilir. Ancak ilişki yoğunlaştıkça seks önemini yitirir, sevgi arayışı öne geçer. Kendini güvensiz hissettiği zaman, seksüel durumlar yaratmaya çalışır, birinin onu sevmesi kendini güvende hissetmesini sağlar. Seks onun başkalarını kontrol aracıdır. Oysa insanın kendini başkaları kanalı ile sevmesi doygunluğa götürmez. Önemli olan kendi değerimizin farkına varmak, kendimizle barışık olmaktır.

Akrepleri tanımak imkansızdır zira hep uç noktalarda dolaşırlar. Onlar için sınır yoktur. Onları tanımlayan cümleARZULUYORUM’dur. Bu sebeple hiç bir şeyi yarım bırakmaz, tam yaşarlar. Yaşama güçleri kadar fiziksel güçleri de kuvvetlidir. İlkeleri ya hep ya hiçtir. Ukala kendini beğenmiş iki yüzlü insanları hiç sevmezler. Akrepler sevilmemekten korkmazlar ama dikkate alınmak isterler. Kuşkuculukları sebebiyle kolay inanmazlar fakat inandıklarını da sonuna kadar savunurlar. Çok flörtçüdürler, duygusal ilişkileri içten ve ciddi olmasına karşın çok sevgili değiştirirler. Akrep burcu cinsellik, ölüm ve yenilik burcudur. Kendi kendilerine acımazlar ve yaşama doğmaktan başka borçları olmadığına inanırlar. Kendilerini kandırmazlar acı da olsa gerçekle yüz yüze gelmek isterler. Gösterişi sevmediği için başkalarının onun yaptığı işi bilmesi önemli değildir. Amacından şaşmaz, başaracağım der ve başarır. Evleri her zaman kalabalıktır. Lüks akreplerin kendilerini başarılı görmesini sağlar, bunu sağlamak için ne gerekirse yaparlar. Arkadaşlarını ve yakınlarını yönetmeyi severler. Akreplerden psikolog, dedektif, eczacı, medyum, polis, sağlıkçı veya asker çıkar.

Akrep burcunda doğan çocukları hep oyalamak gerekebilir. Enerjileri ancak dengelenir. Kız veya erkek küçük yaşta yüzme öğrenirler. Sır saklama huylarını olumlu yönde geliştirmeli ve kardeşlerini kıskanmamayı öğretmelidir.

AKREP BURCU ERKEĞİ

Akrep erkeği çevresindeki insanların yarısıyla iyi geçinirken diğer yarısıyla geçinemez. Çünkü inatçı yapısı nedeniyle onunla başa çıkmak biraz zordur. Tepkilerini ve ilişkilerini insanına göre değiştirir; yani iyiliğe iyilik, kötülüğe kötülük. Hislerini gizlemekte iyidir. Beyinleri çok güçlüdür, hızlı bir analiz ve karşısındakini etkileme yeteneği vardır. Bu yapısı onun bakışlarına da yansır;delici ve etkileyicidir. Akrep erkeği çapkın, cazibeli ve tehlikelidir. Lüksü ve her şeyin en iyisini ister. Hislerinde bir yoğunluk olmasına rağmen, zaman zaman paraya da düşkünlük gösterebilir. Maddeye çok önem verir. Paraya sahip olabilir ve elinde tutmasını da bilir. Kıskançlık gösterileri ev huzurunu kaçıracak düzeye ulaşabilir ama aynı zamanda eşine mümkün olan her şeyi vermeye çalışır. Derin ve anlaşılmaz hisleri onun acımasız biri gibi görünmesini sağlayabilir.

Zodiak’ın en hırslı insanları bu burçta doğanlardır. Akrep burcu erkeği çok kıskanç, zorbalığa yatkın, çevresini kızdıran, kinci bir tiptir. Uysal, uslu, sabırlı bir işle mutlu olur. Herşeyin onun istediği gibi olmasını ister. Ona karşı çıkanların Tanrı yardımcısı olsun. Akrep burcu olanlar bu müthiş güçlerini, başarılması en güç işleri yapmaya, canlarını tehlikeye atmaya ve namuslu yaşamaya harcarlar. Bu burcun mensupları iyi olduklarında çok iyidirler ama kötü olduklarında da onlardan kaçın. Akrep erkekleri, yatakta gerçek ve etkili bir seks isterler. Kadının duygusuz ve hareketsiz duruşundanhoşlanmazlar. Onlar çoğu kez ateşli, sert ve hırçındırlar. Evlerinde tartışmadan hoşlanmazlar ve düşüncelerinin yürütülmesini isterler. Kararlarında ısrarlı ve azimlidirler. Atılgan ve cesurdurlar. Eşleri onların giriş güçlerini engellemeye kalkmamalı, cesaret vermelidirler. Olaylar karşısında güleryüzlü ve hareketsiz görünürlerse de, içlerinde müthiş bir kuşku yatar. Onda kuşku yaratacak davranışlardan kaçınmalı ve onu eğmeye kalkmamalıdır. Bu davranış mutluluk için büyük bir tehlikedir. Ona karşı yumuşak başlı ve onu dinlendirici olmalısınız. Ev yaşamınızı canlı tutun, hep yenilik ve değişiklik getirin. Akrep burcu erke dıştan çok sert görünüşlü olmasına rağmen, içten duyguludur. Derin birsevgiden ve sevişmeden hoşlanır. Kadının iç yüzünü ve düşüncelerini kolayca sezer. Kiş ve gururuyla oynamaya kalkanları şiddetle ezer.

bu ikili arasında inanılmaz bir çekim vardır. başak burcu kadını akrep burcu erkeğini ilk gördüğünde nefret edebilir, aşık da olabilir… her iki duygu da onların birbirlerine yakın olmalarına sebep olacaktır, çünkü insana en yakın olanlar sevdikleri ve nefret ettikleridir (neden insanoğlu nefret ettiği kişiyi hayatından yok etmeyi beceremez)… cinsellik açısından inanılmaz bir uyum olacaktır, ancak aşk akrep burcunda bir saman alevi, başakta ise bir salise sürdüğünden bu ilişki duygusal cıvıklıktan çok mantık ilişkisine dönüşebilir… seven başak kadını tehlikeli olabileceğinden akrep erkeğini sıkabilecek ve sonuç hüsran olabilecektir.. kolay kolay birbirlerini bulmazlar aslında ve ilişkileri daha çok dostluk üzerinedir. uzun süreli dostluklar kuran bu ikili dostluğunu başka şeylere çevirmezse dahah iyi olacaktır.

ne akrep burcu ne de basak burcu elestirilmekten hoslanir…bunun yanunda ikisi de elestirmekten muthis hoslanir. bir ipte iki cambaz oynar mi sorusuna isik tutabilecek boyle bir iliski varsa merak ve tez konusu olabilir.

muhabbetlerine doyum olmaz bu ikilinin. ikisi de detaycıdır, sürekli hayatlarını irdelerler, buhranlı dönemlerinde birbirlerini iyi anlarlar. sevecen akrep burcu pohpohladıkça başak kadınını başak burcunun da pek hoşuna gider. ancak akrep burcu erkeğinin bu dönemlerinde inanılmaz kötümser olması ve çaresiz gözükmesi mantıklı düşünce manyağı ve güçlü erkek hastası başak burcu kadını tarafından acizlik olarak algılanır. arkadaşlıktan öteye geçmez çoğunlukla ilişkileri. başak burcu mantığını es kaza evde unutup ortam yaratılmasına müsaade ederse seks hayatları muazzam olabilir. ancak yine de akrep burcu erkeği tırsar bu hatunun hep sağlam duruşundan.
şimdi hayatımın son döneminde rastlantısal bi şekilde bu bu burç grubuna nazır hanımlarla münasebetim oldu.. önce şöle bi ayrıntı verim hemen.. bi kere neden bilmiorum bi şekilde bu hatunların egoları gayet permbe pembe parlıo.. anaç olduklarını sezdim. kıç baş topluolar bi şekilde. üzgünken çok diplerde mutluykende çok yukarıda geziyorlar. eğer kötü bi döneme girerseniz gerçekten bırakıyorlar bu hatunlar. acıolar destek çıkmıolar.. bi nevi iyi gün arkadaşı gibi. tabi bu yazdıklarım benim deneyimlerimdir. kesinlikle diğer insanlardan bağımsızdır. valla ben pek bi cinselliklerini görmedim bunuda burdan açıkca ifade etmek istiorum. eğlenceli olmaları ve hırslı olmaları dışında pek bi pozitif olaylarınıda görmedim. ha gelsin iki laf etsin gene anında tav olurum o ayrı. bu entry de böle günlük tadı yakaladı. burdan bütün moderatörlere selam ediorum.

6 milyar insanın yaşadığı dünya üzerinde- tabi “yıldız takvimini marslılar da kullanıyor” diyenler çıkabilir – 12 * 12=144 tip ilişkiden biri. bunlara bir de erkek-erkek, kadın-kadın ilişkilerini de eklersek sözlüğün en büyük hazinesi, medarı iftarı. devamını dört gözle bekliyoruz.

başak rüzgarı, akrep sıcağı sevdiği için sağlam temelleri olmayan ilişkidir. ama ikisi de toprağı seviyor o yüzden belki bi ihtimal denmeye değer.

akrep burcu erkeği etrafında ateş yakıldığında kendini sokup öldüreceğinden çok uzun olamayacak ilişkidir.
başak, vazgeçemediği kusursuz dediğiniz şeyde bile durduramadığı eleştiriciliğini ,akrep o pek sivri dilini,tersliğini bir tarafa koymayı becerebilirse olur hem de pek şahane olur. akrep depresyona girer başak kurtarır, başak üşütmekten kaynaklı karın ağrısını bile mide kanseri sanar akrep durdurur. sular gibi durgun olmaz ama yormazda ,uyum da vardır

Akrep burcunun başka yönleri, akrep burcu nedir, Akrep burcu erkeği özellikleri, akrep burcu erkeğinin özellikleri nelerdir, akrep burcu erkeği, akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır, akrep burcu erkeği özellikleri, akrep burcu erkeği özelliği, akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır, akrep burcu erkeği ne ister, akrep burcu erkeği nelerden etkilenir, akrep burcu erkeği akrep burcu kadını ilişkisi, akrep burcu erkeği akrep burcu kadini, akrep burcu erkeği aşk, akrep burcu erkeği aşk hayatı, akrep burcu erkeği anlaştığı burçlar, akrep burcu erkeği boğa burcu kadını, akrep burcu erkeği boğa burcu kadını ilişkisi, akrep burcu erkeği başak burcu kadını,akrep erkegi ve basak kadini sayfa sonu.

Ankara escort İzmit escort Gaziantep escort Kuşadası escort Ankara escort İstanbul escort ankara escort Escort bayan İstanbul escort